Pravděpodobně nikdo nezpochybňuje vysokou úroveň finského lesního hospodářství a jejich letité zkušenosti s výstavbou dřevěných domů. Dlouholeté tradice a vysoká jakost produkce přeměnily finské dřevěné domy ve světově uznávanou obchodní značku.

Finnlamelli OY je mezinárodní podnik se zastoupeními po celé Evropě. Několik zastoupení je také v Asii.  Největšími vývozními trhy s ročním obratem přes 100 domů je Japonsko, Německo a Francie.

Společnost Finnlog je oficiálním obchodním partnerem společnosti Finnlamelli OY a prodává a staví dřevěné domy z lepených hranolů, vyrobených v závodě Finnlamelli OY, především v Estonsku, Rusku a v Norsku.

Dřevo je živým materiálem, a proto je nutno obzvláště pečlivě vybírat a zpracovávat tuto surovinu.

K výrobě hranolů společnost Finnlamelli Oy používá moderní technologie. Každoročně se do nových technologií a zařízení investuje cca. 3 mil. EUR, což je cca. 10% obratu tohoto závodu. Závod věnuje velkou pozornost stálému rozvoji a udržení stálé jakosti.

Finnlamelli OY zpracoval a zavedl nejmodernější technologii lepení a proto se doba lepení hranolů zkrátila z předchozích 4 hodin na 5 minut. Což zkrátilo čas potřebný k výrobě a vedlo ke snížení výdajů.

Vyspělé technologie umožnily zefektivnit výrobu a nabízet kvalitnější výrobky.