Koupě domu není snadným úkolem: Na trhu je hodně dodavatelů domů. A vybrat správného je obtížné. Pomůžeme Vám ke správnému rozhodnutí.

Proč právě Finnlog?

Majitel ochranné známky Finnlog společnost Finnlamelli Eesti OÜ má podle hodnocení Krediidiinfo úvěrový rating AA a funguje na několika trzích již více než deset let.

Stavba domu je velkou investicí.

Vyberte výrobce, na kterého se můžete spolehnout!

Finnlog nabízí nejlepší jakost

Kvalitu lepených hranolů, používaných při výstavbě domů Finnlog, kontroluje finský úřad pro státní dozor. Na zkušenosti odborníků Finnlog se můžete spolehnout: každý tým každoročně postaví více než deset domů a průměrná délka zaměstnání každého pracovníka je více než pět let.

Vyberte pro život  jen tu nejlepší kvalitu!

Certifikovaný materiál

Finnlog používá pro výstavbu domů materiály, na které jsou vydány evropské technické certifikáty Eirooppalainen tekninen hyväksyntä ETA-12/0353 společnosti VTT Expert Services OY a prohlášení o shodě s požadavky ruského zákonodárství.

Tyto doklady potvrzují, že každý dům Finnlog splňuje přísné požadavky.

Domy Finnlog poskytují pevnou záruku

Výrobce hranolů závod Finnlamelli OY poskytuje desetiletou záruku na konstrukce dodávaných domů.

Takovou záruku může poskytnout pouze podnik, který již existuje déle než tato doba!

Domy z lepených hranolů Finnlog dobře udržují teplotu

Výzkum Talinské vyšší technické školy z roku 2009 ukázal, že tepelná odolnost hranolových stěn Finnlog v reálných povětrnostních podmínkách je o 15% lepší, než stanovená hodnota tepelné odolnosti použivaná v současnosti.

Při výběru domu se nenechte zmást náhodným názorem, prostudujte problém více!

Stylové architektonické řešení

Díky spolupráci s řadou známých architektů společnost Finnlog vytvořila vlastní svérázný a přitažlivý vzhled roubených domů, zajišťující  inovační komfort a funkčnost.

Domníváme se, že výstavba domu musí připomínat šití obleku na míru, to znamená, že musí zcela odpovídat přáním a požadavkům obyvatel.