N.S. bydlí s rodinou v dřevěném domku Finnlog již tři roky. Čtyřčlenná rodina je stále velmi spokojená se svým domem o rozloze 197 m2. „V zimě je zde teplo, a v letě nádherně“, – říká N.S.

„Teď, když venku začíná jaro, ale počasí je ještě chladné, je v našem roubeném domě teplo. Teplo pronikající velkými jižními okny za slunného počasí zahřívá dům i za nízkých venkovních teplot. V poslední době jsme zvlášť spokojeni: máme ekologický a úsporný dům, který je navíc útulný, přírodní a teplý“, – podotýká N.S. Ale toto je jen jeden důvod, proč rodina  důvěřuje společnosti Finnlog a jejím domům. Je pro ni velmi důležitá kultura práce ve společnosti a péče o zákazníky.

Rozhodujícím byl dobrý vztah k zákazníkům

Již na začátku společného života se zjistilo, že v rodině N.S. nikdo není milovníkem života v bytě, jasné přesvědčení manžela se přeneslo na N.S. Jaký dům je vhodný pro mladou rodinu? Odpověď byla jednoduchá a skrývala se uvnitř obou manželů.

Když N.S. a její manžel byli ještě děti, trávili spoustu času v usedlostech svých babiček a dědečků. Venkovské prostředí se dobře usadilo v jejich srdcích, proto rozhodnutí postavit roubený dům pro vlastní rodinu bylo celkem snadné. „Tenkrát byly na trhu tři firmy, prodávající finské domky. Vybrali jsme jednu z nich, ale úroveň jejich služeb mohla být lepší. Do Finnlogu jsme se vrátili proto, že se k nám chovali hezky“, – vypráví mladá žena. „Mysleli jsme na kulaté trámy, ale naše družstvo to nepovoluje. Finnlog našel pro nás vynikající řešení: rohy našeho domu zakryly dekorativní panely a dům vypadá jako obyčejný dům obložený dřevem“.

Kromě toho společnost byla připravena zpracovat pro rodinu individuální projekt bez dalších výdajů: „Získali jsme dům, o jakém jsme snili. Během realizace našeho projektu „na klíč“ jsme se nesetkali s žádnou překážkou či nepohodlím“.

Naprosto důvěřuji této společnosti!

Když N.S. mluví s přáteli, kteří také před několika lety postavili dům, překvapuje je vřelost, s jakou majitelka mluví o práci a o stavitelích z Finnlogu. „Výstavba roubeného domu byla velmi zajímavá, i když každá fáze výstavby byla trochu napínavá. Každý den bylo nutné rozhodovat, hledat kompromisy, jezdit na objekt. Na druhou stranu to bylo moc zajímavé, protože při výstavbě roubeného domu je výsledek velmi rychlý: stačí půlroku a dům je hotový“, – vypráví N.S.

Jednala by dnes rodina jinak? Je to zvláštní, ale nic moc by se nezměnilo. Menší změny, které by N.S. a její manžel provedli, jsou většinou snadno splnitelné: „Zvětšili bychom například terasy. Taková maličkost se zjistí, až když v domě bydlíte. Ostatní nám vyhovuje. Plánovali jsme letos provést další práce, které se nedodělaly během stavby. Jiných se nebudeme ani ptát na nabídku. Budeme-li ještě někdy v život stavět, bude to určitě roubený dům od Finnlog. Přátelé dosud nevěří, že na stavbu nemáme žádnou reklamaci. Zvláště překvapeně se tváří, když povím, že s Finnlogem bych klidně postavila další dva nebo tři domy“.