Moderní dřevěný trámový dům má také moderní elektroinstalaci. Dobře promyšlený projekt elektroinstalace a jeho odborná realizace vytvoří pohodlný domov, přitom se zachová a podtrhne  svébytnost domu.

Spolupracujeme s odborníky

Ve spolupráci s prověřenými dodavateli navrhneme projekt elektrické instalace pro naše domy a vnitřní elektrická zařízení.  Projekt elektrické instalace Finnlog obsahuje následující:

  • osvětlení
  • napájení zásuvek a elektrických spotřebičů
  • elektroohřev a vzduchotechniku
  • slaboproudou instalaci

Vyřizujeme potřebná povolení pro elektroinstalace a zajišťujeme natažení sítí.

Před zprovozněním elektrických zařízení pozveme do objektu odborného technika, který provede potřebná měření a přísnou kontrolu elektrických zařízení, aby se přesvědčil o jejich bezpečnosti.

Skryté kabelové vedení přispívá k zachovávání vzhledu budovy

V moderních trámových domech se venkovní vedení neužívá. Všechny kabely jsou uloženy ve stěnových, stropních a podlahových konstrukcích. Zásuvky napájení se vedou v podlaze s vývodem v určitém místě na zdi. Jako prevence před poškozením jsou podlahové kabely uloženy v plastovém potrubí.

Při instalaci kabelů nutno počítat s určitým sedáním trámů, jinak se příliš natažený kabel přetrhne. Vypínače a větší část zásuvek instalujeme do nesedajících vnitřních příček. V osvětlení se snažíme o minimální použití vestavěných halogenových svítidel kvůli jejich vysoké pracovní teplotě. Pokud si zákazník přece jenom přeje instalaci vestavěných halogenových svítidel, vybavujeme je teplotně odolnými kryty.