Odin je stylový přízemní dřevěný dům neobvyklého a nezapomenutelného architektonického řešení. Působí solidně a reprezentativně, nikoliv však příliš robustně. Architektonické řešení tohoto domu má nádech současnosti a přímočarosti, typické pro severské země, ale také má rysy typické pro jižní země. Pultové střechy v různých rovinách dodávají domu osobitý šarm a činí fasádu přitažlivější a zajímavější. Sedlové střechy v o něco nižší rovině skrývají ložnice, přístřešky pro auta a samostatnou saunu.

Dispoziční řešení v domě přesně vymezuje jednotlivé funkční části, které se spojují v prostorné hale uprostřed. Výška haly sahá až ke střeše. Hala je prosvětlena oknem trojúhelníkového tvaru na boční straně pod stropem. Obývací pokoj a jídelna propojená s kuchyní také vytvářejí společný vzdušný prostor v části s vyšší střechou. Zde je vstupní chodba s prostornou šatnou, prádelna, technický prostor a WC. Podél haly jsou ložnice se dvěma koupelnami. Ze strany vnitřního dvora je dům obklopen terasou, na kterou lze vstoupit téměř z každého pokoje.

V rohu mezi obývacím pokojem a jídelnou je zastřešené terasa. Zastřešená část také spojuje dům se saunou, kam se dá dostat z kuchyně a jídelny. Aby návštěva sauny byla vždy plnohodnotná a byla opravdovým zážitkem, nachází se sauna v samostatném domě s vlastní vstupní předsíňkou, WC, koupelnou a parní lázní. Nedaleko od vstupu do domu je přístřešek pro dvě auta, který lze v případě potřeby předělat na plnohodnotnou garáž.

Video o speciální projekt srubu shromáždění. Srub je postaven ve Finsku.

Video o speciální projekt srubu shromáždění. Srub je postaven ve Finsku.

Projekty lze přizpůsobit Vašim požadavkům

Proč právě Finnlog?