Finnlogi tegevjuht Alar Anton

Během deseti let svého podnikání společnost Finnlamelli Eesti OÜ postavila v Estonsku více než 400 rodinných domů. Během této doby jsme zažili lepší a horší období. Začaly jsme stavbou miniaturní sauny v obci Neeme a  v současné době pevně zaujímáme vedoucí pozici na estonském trhu v oblasti výstavby domů z lepených hranolů. Ačkoliv to vůbec nebylo naším cílem. Náš slogan Vytvoříme dům, kde je každá vteřina k nezaplacení, pravděpodobně nejlépe odráží cíl naší činnosti.

Když společnost Finnlamelli Eesti OÜ zahájila v roce 2003 svou činnost, zakladatelé společnosti měli jediný cíl: postavit vzorový dům, ve kterém by se každý návštěvník mohl na vlastní oči přesvědčit o skutečné  domácí pohodě a mohl se ho dotknout vlastníma rukama. Začátkem roku 2011 se tento sen uskutečnil.

Jeden náš zákazník nám kdysi pověděl, že jsme první stavební firma (a on se setkal během svého života s řadou firem), která stavěla bez potíží. Po skončení výstavby nás pozval do sauny. Právě tyto emoční projevy nám pomáhají jít dál a stále nás přesvědčují, že děláme něco potřebného a správného. Vytvořili jsme dům, který bude doprovázet všechny tyto rodiny po mnohá a mnohá léta.

Naše společnost staví rodinné domy, chaty a sauny. Větší část domů se staví podle individuálních projektů, jejichž základem je zpravidla některý vzorový projekt z našeho katalogu, který se zalíbil zákazníkovi. Individuální přístup ke každému projektu vytváří podmínky, díky nimž můžeme nejlépe pochopit požadavky zákazníka. Nabízíme Vám své zkušenosti, odbornost, velké znalosti ve svém oboru a samozřejmě spolehlivost a důvěru.

Věříme, že dům vyprojektovaný a postavený společností  Finnlamelli Eesti OÜ jako vzor splní všechny Vaše představy o útulném domově.

Alar Anton
Výkonný ředitel společnosti  Finnlamelli Eesti OÜ

Podívat se na video se vzorovým domem Finnlog.